שמוליק
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שמוליק

השרשור המחודש והגאוני ליצורים קשיי יום - בהנהלה טובה יותר P:

אינדקסLatest imagesהרשםהתחבר

אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק

Go down 
5 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3  Next
מחברהודעה
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

מספר הודעות : 918

אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Empty
הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 6:25 pm

"דניאל, והעונג כולו שלי," אמרתי בהתחנחנות והתיישבתי במושב שליד הנהג.
חזרה למעלה Go down
https://shmulik.forumisrael.net
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

מספר הודעות : 637

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 6:33 pm

"את רוצה מקום ספציפי, או שניסע ונחפש?" שאלתי, מתניע את המכונית.
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 6:38 pm

"יש בית קפה ממש נחמד לא רחוק מכאן, אני אכוון אותך..." אמרתי והצבעתי על הרמזור הקרוב.
חזרה למעלה Go down
מורג D=
משרשרן
משרשרן

מספר הודעות : 638

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 9:05 pm

'נראה שהדוגמנית השיגה דייט חדש. כיף לה. לא יזיק לה להוסיף בן זוג לחיים שלה. לפחות לה יש זמן לאחד' חייכתי בליבי, וחזרתי לעבודה. לאחר כעשר שניות הבנתי שאני צריכה לחזור לאוניברסיטה.
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 9:42 pm

התחלתי לנסוע בכיוון שדניאל הצביעה. 'כבר הרבה זמן שלא יצאתי ככה עם בחורה בספונטניות. זה מה שקורה כשהחובה קוראת...' לא היתי לחוץ. 'מה יכול להפחיד אותי? יש לי כבר כוח צבאי של מדינה. דייט עם עוד סופרמודל לא מזיז לאף אחד' חשבתי בנחת ממשיך לנסוע על פי ההכוונות של דניאל.
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 9:54 pm

הוא חנה ליד מסעדה שאל המרפסת האחורית שלה השתקף הים. ישבנו מאחור, בחוץ, כמובן, וחכינו למלצר.
"הים פשוט מרגיע אותי כל-כך," אמרתי והתחלתי לגשש אחר קופסת סיגריות מתוך התיק שלי. אוריון הסתכל על היד שלי במבט מוזר. פאק, סמנת'ה שוב לקחה לי את הסיגריות. הייתי צריכה לחשוב על זה לפני שיצאתי מהאוטו... כדי לא לצאת מטומטמת הוצאתי את הפלאפון שלי לבדוק אם מישהו התקשר. העברתי את המצב לשקט. "אני לא רוצה הפרעות בינתיים," אמרתי לאוריון בחיוך, שנרגע כי לא הוצאתי שום אקדח.
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 4:20 pm

לקחנו הזמנה. לא לפני שהמלצרית לקחה חתימה מדניאל. 'עושה רושם שאני האדם היחיד ברחוב שלא מכיר אותה. אין לי זמן למגזיני אופנה'
חזרה למעלה Go down
don juan
משרשר מתחיל
משרשר מתחיל
don juan

מספר הודעות : 5

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 1:09 pm

הפעם באתי לבית הקפה סתם כדי לנוח, אחרי ההרפתקה עם זוג האחיות מהלילה האחרון.
לא תיארתי לעצמי שהן תעייפנה אותי כל כך.
עדיין עם שרידי כאב ראש, לא מגולח...
אבל הכוסית שישבה שם מחייבת, והגברבר שישב איתה לא באמת צריך להטריד. כבר אכלתי כאלה לארוחת בוקר... מאוחרת, אכן.
שעתיים, ועשיתי V גם עליה.
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 2:02 pm

*ברוך הבא. להבא תרשם באשכול ההרשמה של השרשור לפני שאתה מתחיל לשרשר בו.*
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 2:24 am

*היי, איך קוראים לך? XD
שמע מתוק, אתה צריך לתת לי אפשרות בחירה כאן... הדמות של דניאל באמצע לרדוף אחרי מישהו והשעון שלו, אז זה נראה לך הגיוני שהיא תלך עם מישהו אחר באמצע? בוא נניח שהתכוונת למישהי אחרת..
וחוץ מזה אוריון לא כזה גברבר שלא אמור להטריד*
הסתכלתי סביב. כמעט כל הזכרים שהיו בבית הקפה בהו בי ובחצאית הקצרצרה. חייכתי לאוריון, מייחסת לו תשומת לב. אני עוד אשיג את השעון הזה.
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 9:23 am

ראיתי אותה נועצת מבטים בשעון. ' מעניין מה היא מוכנה לעשות כדי להשיג אותו' "מה את עושה?" שאלתי בתימימות מדומה. "עובדת? צבא?"
חזרה למעלה Go down
don juan
משרשר מתחיל
משרשר מתחיל
don juan

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 10:54 am

מבט נוסף, והטקטיקה ברורה.
שלחתי אליה את המלצרית עם קוקטייל הבית, על חשבוני, ועימו פתק.
המבט המופתע בעיניה, כשקיבלה את הקוקטייל, והזיק הנלהב שנדלק בהן כשקראה את הכתוב, כמו גם המבט הזועם והעצבני של הגברבר שלידה - הוכיחו שהנוסחה פועלת.
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 11:36 pm

"מישהו כאן יודע איך להתחיל עם בחורה,"אמרתי בחיוך וחיפשתי מי מסכל עליי.. ממ.. מה יכול לצמצם את האפשרויות? אוריון כחכח בגרונו. "אה, כן... אני עובדת כרגע. אני דיי מופתעת שאתה לא מכיר את העבודה שלי."
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 5:11 pm

"כן, אני לא בדיוק בסיטאוציה שמאפשרת לי להתעניין באופנה." אמרתי. "איך ידעת?" היא שאלה במבט מופתע, עדיין מחפשת משהוא בחדר. "ניחוש מושכל." נדרך. 'משהוא באווירה הזאת לא בסדר, את מי או מה היא מחפשת? משהוא כאן מסריח'
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 5:26 pm

"אז ספר לי, באיזו סיטואציה אתה כן נמצא?" שאלתי. כשבנים מדברים על עצמם הם בדרך כלל פחות שמים לב לסביבה שלהם.
חזרה למעלה Go down
don juan
משרשר מתחיל
משרשר מתחיל
don juan

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 6:07 pm

המלצרית ששלחתי קראה לו למנהל המקום- הוא כבר יעסיק את הגברבר כמה דקות.
עד שהוא ישוב השולחן יהיה ריק, נקי, ולא מאויש...
ווידאתי שהוא במשרד, עברתי לידה, רכנתי ולחשתי לה באוזן הצעה שאי אפשר לסרב לה,
כלומר אי אפשר לסרב לי.
עוד דקה, ואנו במכונית הפתוחה, דוהרים אל שדה התעופה.
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 7:04 pm

"אני לא ממש יכול לדבר על זה" עניתי את התשובה הרגילה. "היה נחמד. אני צריך ללכת. אני בן אדם עסוק." אמרתי וקמתי מהשולחן. ניכר היה שדניאל לא היתה רגילה לשמוע משפטים כאלה, אבל באמת היו לי סידורים לעשות.
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 8:29 pm

נעמדתי.
"לא אמרת קודם שהיום שלך פנוי?" שאלתי בחיוך.
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 9:12 pm

"ייחסית. תמיד יש משהוא ייעיל לעשות בזמן פנוי. את צריכה ממני משהוא ספציפי?" התחיל להימאס לי ממנה. זה שהיא כוכבת אופנה לא אומר שאני צריך ליפול לרגליה כמו כל השאר. 'אם היא רוצה אותי, היא תצתרך להשקיע טיפת מאמץ, מה שבדרך כלל הן לא יכולות לעשות, ואז נבלה איתה את שארית היום, ואם היא ממש תהיה בסדר אז גם אולי את הלילה'
חזרה למעלה Go down
don juan
משרשר מתחיל
משרשר מתחיל
don juan

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 8:20 pm

OK, הבנתי. הקיק שלה זה שעונים.
בזמן שהגברבר נעמד ועשה עצמו הולך, הקלקתי על הנייד:
"הי, דן, אני יכול לקפוץ כעת ולראות את השעונים החדשים של גוצ'י שהבאת לארץ?
כן,
אני יודע שזה עוד לא פורסם, אבל אני לא אקלקל את ההשקה.
מעולה, אני בדרך.
אה... אולי אביא איתי מישהי.
סגור!"
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 4:28 pm

'הוא הומו או משהו?' הזדקפתי במקומי.
"אם אתה כל-כך מעוניין בלחזור לחיי השגרה שלך, אתה מוזמן. רק רציתי להנעים לך את הזמן קצת..." קמתי ממקומי. "אתה לא חייב לקבל את זה."
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 6:15 pm

הילדונת עשתה פרצוף נעלב. 'היא לא רגילה שמדרגים אותה שנייה בסדר עדיפויות. אבל יש משהוא במה שהיא אומרת. יש לי יום חופשי, אני יכול להשתעשע בה קצת.' "אני מצטער" אמרתי בטון שניסה להישמע נחמד(אני לא מתורגל בטונים כאלו) " את צודקת. ביום חופשי צריך לבלות. לא התכוונתי לפגוע. פשוט היה משהוא באווירה כאן שעצבן אותי. תבואי איתי לאחת הדירות שלי? אני אפצה אותך." היא חזרה להיות מרוצה. ככה הנסיכה רגילה שמתייחסים אליה. כמה צפויום הם בני אדם.
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 8:11 pm

הוא שילם למלצר והוביל אותי בחזרה אל המכונית שלו. הסתכלתי על הים, על הגלים המתנפצים על החוף בעדינות.
"הכל בסדר?" הוא שאל. הסתובבתי אליו, מחייכת.
"הכל מצויין."
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 8:35 pm

נסענו לדירה הקרובה שלי. היה יום יפה אז פתחתי את הגג. 'זמן לעשות קצת כיף' חשבתי לעצמי בעודי נוהג, יד אחת על ההגה ויד אחת על הרגל של הילדונת שלידי.
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 10:11 pm

חייכתי אליו. סוף סוף משהו מעניין.
"אז אתה תמיד משוויץ מול בחורות כמוני?" שאלתי אותו בחיוך.
חזרה למעלה Go down

אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק
חזרה למעלה 
עמוד 2 מתוך 3לך לעמוד : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» אופל- אשכול ההרשמה
» אשכול ההרשמה =]
» אלכימיה- אשכול דמויות
» אלכימיה-אשכול מידע מרוכז