שמוליק
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שמוליק

השרשור המחודש והגאוני ליצורים קשיי יום - בהנהלה טובה יותר P:

אינדקסLatest imagesהרשםהתחבר

אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק

Go down 
5 posters
לך לעמוד : 1, 2, 3  Next
מחברהודעה
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

מספר הודעות : 918

אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Empty
הודעהנושא: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 12:32 pm

יש!
איזה כיף!
הגענו לאשכול המשחק!
וווווווווווואאאאאאאאאאאאאאאאאאוווווווווווווווווווווווווו
אור אתה מוזמן להתחיל =]
חזרה למעלה Go down
https://shmulik.forumisrael.net
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

מספר הודעות : 637

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 4:18 pm

*אבל קנת' לא הצטרף.... לא נורא, הוא יבוא בהמשך*
"יש היום השבעה של שלושה חניכים חדשים, אדוני" נשמע הקול העבה מהכניסה אל המשרד שלי. "אני רוצה מסדר צבאי מלא נוכח שם" אמרתי בתגובה, מסתובב ממסך המחשב. "יש כמה מסרים שאני צריך להעביר אנחנו מתחילים בהכנות ראשונות לפלישה גלויה." "כן אדוני" הוא ענה בהכנעה. 'איזה כיף זה שיש לך כוח בידים'
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 4:40 pm

"משעמם!" צרחתי כשניסיתי להחליט איזה מהבגדים ללבוש למסיבה הרגילה של הערב... שום דבר כבר לא ריגש אותי, ראיתי הכל. כבר ידעתי שאחזור לפנות בוקר, שתוייה ומסוחררת, עם רגליים כואבות בגלל העקבים הגבוהים והאיפור מרוח. מה חדש?! אני בטוחה שאני עומדת להשתגע.
חזרה למעלה Go down
SaGi67
משרשר בינוני
משרשר בינוני

מספר הודעות : 170

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:03 pm

עוד יום משעמם בחיי. הולכים לבצפר או שלא הולכים, אולי הפעם נלך קצת לעזור למאפיה בהלבנת כספים כמו תמיד? או שמה נעשה משהו חדש?!
החיים משעממים מאוד וצריך שמשהו ירעיד אותם בצורה משמעותית.
חזרה למעלה Go down
מורג D=
משרשרן
משרשרן

מספר הודעות : 638

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 6:35 pm

*הוא עוד יצטרף, תהיו בטוחים בכך =]*
צעדתי בבטחה לעבר הכניסה של האוניברסיטה. "אח, עוד יום נפלא" חשבתי בקול רם. במשך כל הנסיעה לאוניברסיטה לא היה אור אדום בשום רמזור, מצאתי את החנייה המושלמת, ומצאתי את העבודה בסוציולוגיה בתיק שלי כשחשבתי ששכחתי אותה בבית.
נכנסתי לאזור האוניברסיטה. אנשים רבים היו שם. את כולם הכרתי, מן הסתם. צעדתי בקלילות ברחבי האוניבסיטה, עד שנכנסתי לבניין שבו הייתה אמורה להיות ההרצאה הראשונה. 'תזמון מושלם, אפילו יש לי חמש דקות להתארגנות!' חשבתי בהנאה. צעדתי בקלילות במסדרונות עד שהגעתי לאולם ההרצאות השלישי.
"בוקר טוב מיס תומפסון" אמר המרצה וחייך אליי. נהניתי להיות המצטיינת. למרות גילי הצעיר, הצלחתי להיכנס בזכות הישגיי לאוניברסיטה, או שזה היה בגלל אבא שלי? כך או כך, המשכתי להצטיין גם באוניברסיטה. גם מבחינה חברתית הלך לי מעולה.
התיישבתי באחת השורות הראשונות במרכז, במקום שהיה הקבוע שלי מהיום הראשון שלי באוניברסיטה. הוצאתי את הלפטופ מהתיק, והתחלתי לארגן ולהכין את הכל לקראת ההרצאה. הוצאתי את היומן שלי, וארגנתי לעצמי את סדר היום. החזרתי אותו לתיק והוצאתי את העבודה. בסוף ההרצאה אגיש אותה.
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 7:48 pm

יצאתי מהמשרד והתחלתי ללכת לאולם. באמצע הדרך נשמעה הקריאה החלושה מימין "אדוני, אתה יכול לבוא לרגע" 'את הכול אתה חייב לעשות בעצמך' חשבתי בעצבים. הלכתי בכיוון הקול. "האיש הזה לא מוכן לדבר" אמר אחד הפקידים הזוטרים והצביע על אסיר שהיה מאוכסן בתא. "אני מעסיק את גדולי המענים ואתם לא יכולים לשחרר לשון של פקיד בנק מסכן?" שאלתי בעצבנות. שלפתי אקדח וכיוונתי אל מצחו של האיש. "דבר או שאני יורה" אמרתי בפשטות. "כבר ניסו עליי איומים יותר קשים מ..." הוא התחיל כשקול נפץ נשמע בתא. המשכתי בדרכי במסדרון בעוד האיש נותר ללא ראש בתא.....
חזרה למעלה Go down
מורג D=
משרשרן
משרשרן

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 9:35 pm

*אאוץ'. זה חייב להיות כואב.
שאני באמת אמשיך לתאר את היום המושלם???
אנחנו צריכים להיפגש ולעשות משו, אחרת זה סתם משעמם.*
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 10:28 pm

יש לי רעיון מהפכני... אני אלך לבית הספר. המורים לא מכירים אותי, אולי הגיע הזמן להראות קצת נוכחות, לתת לכל הבנים בבית הספר מושג על היופי שיש בעולם הזה... אולי אני אמצא לי איזה צעצוע חדש...
התלבשתי במדים שקיצרתי ויצאתי, מאופרת וזוהרת כהרגלי, לחפש את המכונית שלי בחנייה. יצאתי מהאחוזה ונסעתי לבית הספר. כמעט ששכחתי איפה הוא נמצא.
חזרה למעלה Go down
מורג D=
משרשרן
משרשרן

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 5:56 pm

*רגע ברצינות, מה נעשה??
ככה אנחנו לא ניפגש....
צריכים משהו משותף לכולנו.*
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 10:37 pm

*זורמים עם העניינים*
נכנסתי לכיתת י"ב כלשהי.
"מי את?" המורה שהייתה בכיתה הפסיקה להרצות על משהו והסתכלה עליי במבט מוזר.
"או מיי גאד..." מישהי צווחה בהתרגשות. כן, זה קרה לפעמים. מישהי שמבינה באפנה מזהה אותי מאיזה ירחון או פרסומת.
"תלמידת אקסטרני, המורה... אני רשומה לבית הספר הזה, אבל בגלל הלו"ז העמוס שלי אין לי זמן ללכת לבית ספר... היום הסתדר טיפה הלו"ז אז... הנה אני כאן," אמרתי והענקתי לה חיוך.היא משכה בכתפיה והורתה לי לשבת ליד מישהו שכמובן, לא זיהיתי. בחנתי אותו מכף רגל ועד ראש, בלי בושה, מתעכבת על האיזורים החשובים. אני אתן לו שש וחצי. אולי תשע במדדים של תיכון. המורה התחילה להסביר על משהו עם מלחמה כלשהי. הגעתי לשיעור הסטוריה, מסתבר.
"אז... את גרה באיזור הוילות בקצה השני של העיר?" השש וחצי שאל.
"אני גרה באחוזת שאנל," אמרתי בלי להסתכל עליו, ממשיכה לבהות במורה בניסיון להבין על מה לעזאזל היא מדברת.
"אה... את עובדת שם?" הוא שאל, מתחיל לחייך. הסתכלתי עליו במבט של כמה-אדיוט-אתה-יכול-להיות.
"אני לא חושבת שהצגת את עצמך, העלמה אקסטרנית?" המורה התכוונה לשאול אותי שאלה.
"אני דניאל שאנל, שלום לכולם," אמרתי ונופפתי למי שמשך את עיני.
"אפשר חתימה?" זאת שצווחה קודם קפצה. לקחתי את המחברת שלה, חתמתי בדף השער עם לבבות והחזרתי לה את המחברת.
"אוקיי, אולי מישהו לא הבין. אני הגעתי לכאן כדי ללמוד הסטוריה, לא כדי להפגין נוכחות. את זה אני יכולה גם בלי להכנס לבית ספר בכלל." אמרתי ושלחתי חיוך זוהר אל המורה. היא שאלה אותי משהו ועניתי לה את התשובה הכי הגיונית שעלתה בראשי. פייייי, אפילו צדקתי.
בסוף השיעור נשארתי כדי לבקש את הטופס למבחן הקרוב, שאוכל לתרגל למבחן המסכם. היא נתנה לי אותו, והעברתי אותו לאיזה שמונה אחד המצאתי בכיתה, בלי שהיא תראה. הוא חב לי את נשמתו מאז, המבחן אמור היה להיות בעוד יומיים והרגע חסכתי לו שתי לילות לבנים של למידה.
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 5:03 pm

*את לא משתנה מה?*
'למה אני חייב להיות נוכח בכל ההשבעות? חוק טיפשי, בטח כתבתי אותו כשהייתי צעיר ובלי סדר יום כל כך עמוס. צריך לשנות את זה' נעמדתי מול שלושת החניכים. "האם אתם, מתחייבים להגיד במהלך ההשבעה רק את האמת ואת כולה, בידיעה שאם לא תעשו זאת תמותו בדרך שאנו נבחר?"
"כן אדוני ואלופי" נשמעה התגובה הנוקשה.
"האם תצייתו לכול פקודה שלי באשר היא, ולכל פקודה שיטילו עליכם מפקדיכם?"
"כן אדוני ואלופי"
"האם תשרתו בנאמנות, מסירות וכישרון את מטרות האחווה, ולא תסגירו מידע לכל גורם חיצוני?"
"כן אדוני ואלופי"
וכך שורה ארוכה של שאלות שונות ותשובות דומות. לבסוף תם הטקס.
"לכו לחדר 43 בניין ד. זה המקום שלכם מעכשיו. כל שאתם זקוקים לו בשביל לחיות נמצא שם. כל שאר חפציכם נלקחו למאגרי האחווה."
'סוף סוף גמרנו' חשבתי בעייפות
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 6:36 pm

*שאנל לנצח =-]*
אחרי שיעור הסטוריה וההפסקה שאחריו, החלטתי שחווית החינוך שלי להיום הספיקה. הבנים בתיכון לא עלו על שמונה וחצי, וזה כבר כאב בעיניים. יצאתי מבית הספר ונסעתי למרכז העיר. שמעתי ניידת במרחק מה- כנראה שדדו איזה חנות מכולת או משהו בסגנון, זה קרה הרבה בזמן האחרון.
חזרה למעלה Go down
מורג D=
משרשרן
משרשרן

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 7:00 pm

*אוי נו ברצינות, זה משעמם....*
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 7:04 pm

*אז תזמי משהוא במקום להספים XD*
פיניתי לעצמי זמן ללכת לבלות. זה שאני מתכנן להשטלת על המדינה לא אומר שאני חייב להיות קבור למשרד. נסעתי למרכז העיר.
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 7:22 pm

עצרתי בפארק העירוני. אולי שם יהיה לי עם מה לשחק. שלפתי משקפי שמש רנדומליות וכובע קסקט בסגנון צרפתי מתא הכפפות ויצאתי מהמכונית. גברים לא הפסיקו לבחון אותי, ואהבתי את תשומת הלב הזאת. הקטע הוא שלא אהבתי תשומת לב מיותרת, שכרוכה בלחלק חתימות ולחייך חיוכים מטומטמים לכל העולם. הרכבתי את משקפי השמש ואת הכובע וסידרתי אותם במראה. כשהתרציתי מהתוצאה התרחקתי מהמכונית ונעלתי אותה. התחלתי להסתובב בפארק, מחפשת עם מי להתעסק.
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 7:28 pm

ירדתי באחד הפארקים, שמח על השמש שלאחרונה לא יוצא לי לראות. לכבוש את העולם זו משימה קשה....
חזרה למעלה Go down
מורג D=
משרשרן
משרשרן

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 7:35 pm

לאחר ההרצאה יצאתי מהאוניברסיטה והלכתי לכיוון הפארק. זה היה המקום היחיד שבאמת יכולתי לעבוד בו. הוא היה שקט בשעה הזאת. התיישבתי על אחד הספסלים, פתחתי את הלפטופ שלי, והמשכתי לעבוד.
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 7:40 pm

*זה כבר יותר טוב*
הפארק היה שקט. הסתובבו בו מספר אנשים פשוטים, תמימים.
לאחר זמן מה הסתובבה איזו דוגמנית בשביל הראשית, זוכה בהרבה מבטים ונעיצות עיניים. העפתי בה מבט וחזרתי לקרוא כמה מסמכים. אין לי הרבה זמן לנשים, יש בכל מקרה מספיק יפות באחווה. לא ברמות כאלה אבל למי אכפת.
חזרה למעלה Go down
מורג D=
משרשרן
משרשרן

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 7:42 pm

הייתה לי הרגשה מוזרה. העפתי מבט בפארק. הכל רגיל. אה לא, יש שם איזו דוגמנית, מה היה השם שלה??? שאנל. 'נחמד שהדוגמנית המפורסמת ירדה לעם' חשבתי. זה לא באמת עניין אותי. חזרתי לעבודה שלי, יש לי רק שלושה שבועות לסיים אותה.
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 9:28 pm

בזווית העיניים מצאתי מישהו מעניין, לבוש שחורים מכף רגל ועד ראש. השיער שלו, נדמה לי, היה מה שתפס את תשומת לבי. התקרבתי אליו.
"ג'וני?" שאלתי כשנעמדתי מאחוריו. נחמד, אחלה שם מצאתי לי. הוא הסתובב במבט מוזר. לא, לא מתאים לו ג'וני. "אני מצטערת, חשבתי שאתה מישהו אחר... אני כל-כך מעופפת לפעמים, לא מבינה מה- היי, זה השעון החדש של ורסאצ'ה?" הוא הנהן בחיוך מרוצה. "הוא עוד לא יצא לחנויות! איך השגת אותו כבר? ו... איך אני יכולה לשכנע אותך למכור לי אותו?"
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 4:59 pm

"אני מניח שתיאלצי לחכות שהוא ייצא. עד כמה שיידוע לי הם יישיקו אותו בקולקציה חדשה בעוד חודשיים שלושה" אמרתי מתבונן בהערכה על הדגמנית. 'יש לה עין חדה' חשבתי בצחוק. "אני לא אמכור אותו. כסף לא חסר לי כמו שאת מנחשת" אמרתי לה בחיוך אפל. היה לה ניצוץ מרושע בעיניים. משהוא שמזכיר לי אותי בהקמת האחווה. 'מי יודע, אולי גם היא מתכננת משהוא....'
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 11:05 am

"אולי נשתה משהו ונדבר על זה שוב?" שאלתי ושמתי את משקפי השמש על שיערי, מישירה אליו מבט. "עוד קצת כסף לא יזיק לאף אחד."
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 4:34 pm

חשבתי קצת. 'עד שפיניתי לעצמי יום חופשי, חבל לבזבז אותו על הילדונת הזאת. אבל בעצם למה לא' "בכיף אמרתי, יש לי יום פנוי בניגוד לרגיל. אבל שיהיה איפושהוא בחוץ. אני צריך קצת שמש."
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 5:55 pm

חייכתי אליו בהתרצות. "מה דעתך על בית קפה על הים?"
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

הודעהנושא: Re: אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק   אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 6:22 pm

"נשמע נחמד." קמתי והלכתי איתה למכונית היגואר השחורה שלי. היא הביטה בה במבט מרוצה. "אני אוריון" אמרתי. "ועם מי יש לי העונג?"
חזרה למעלה Go down

אופל- אשכול המשחקקקקקקקקקקקקקקקקקק
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 3לך לעמוד : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» אופל- אשכול ההרשמה
» אשכול ההרשמה =]
» אלכימיה- אשכול דמויות
» אלכימיה-אשכול מידע מרוכז