שמוליק
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שמוליק

השרשור המחודש והגאוני ליצורים קשיי יום - בהנהלה טובה יותר P:

אינדקסLatest imagesהרשםהתחבר

One week כי צריך עוד שירשור לא?

Go down 
3 posters
מחברהודעה
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

מספר הודעות : 637

One week כי צריך עוד שירשור לא? Empty
הודעהנושא: One week כי צריך עוד שירשור לא?   One week כי צריך עוד שירשור לא? Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 9:26 pm

חשבתי לעצמי שלמרות שאנחנו כולה 5 אנשים זה לא הגיוני שיהיה רק שרשור אחד בפורום, מה אני אעשה בזמן שאני מחכה שיענו בשירשור השני?!? XD בכל מקרה אני פותח עוד שירשור. כל המעוניין יכול להצטרף.

רקע: השנה היא שנת 3021 לספירה הנוצרית. בני האדם עדיין לא הצליחו לפצח את סוד התעבורה הבין כוכבית. במאתיים השנים האחרונות הם עסקו בשימור כדור הארץ אותו הרסו במשך כל כך הרבה זמן. חבורה של נערים, הצליחו לבנות בעזרת תושייה וטכנולוגיה מתקדמת תוכנה שתעריך במדויק את הזמן שנותר לכדור הארץ. לאחר השקעה רבה, הריצו את התוכנית וגילו שנשאר להם בדיוק שבוע. זה הזמן שלכם לבוא ולהחליט מה אתם תעשו בשבוע הזה(תרגישו חופשי להתפרע עם טכנולוגיות מטורפות)
רק רצוי שתצרפו פרטים:
שם:
אופי:
הערות:
חזרה למעלה Go down
מורג D=
משרשרן
משרשרן

מספר הודעות : 638

הודעהנושא: Re: One week כי צריך עוד שירשור לא?   One week כי צריך עוד שירשור לא? Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 10:06 pm

אהבתי!!
שבוע אחד לחיות.... מעניין מה אני אעשה קודם.....
זה הזמן שלנו להתחרפן!! וכמובן שנעשה את זה אחר כך בשמוליק, כי אנחנו רק בהתחלה, אבל זה יכול לתת לנו רעיונות וזה גם יכניס אותנו לאווירה.
שם: בוני סודול
תיאור: שיער שחור ארוך, עיניים כחולות-אפורות שיכולות להפחיד במצבים מסוימים, גובה ממוצע, אני יודעת??
אופי: בנאדם מאוד פתוח עם אנשים, נראית מפחידה אבל היא ממש לא מפחידה(חוץ מהפעמים שרואים אותה בחושך), קופצנית, אבל בנאדם מאוד ריאליסטי ומאוד תמים.
הערות: יש שבוע אחד, אתם יכולים לגרום לה להתחרט על כך שהיא הכירה אתכם =]
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

מספר הודעות : 637

הודעהנושא: Re: One week כי צריך עוד שירשור לא?   One week כי צריך עוד שירשור לא? Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 10:16 pm

שם: ראי (קוראים את זה בהברה אחת(כן יש לי אובססיה אם שמות שקשה לכתוב אותם בעברית))
תיאור: יחסית גבוה בלורית מתנפנפת אבל לא באופן מוגזם. רזה ובהיר עור.
אופי: הארכי טיפוס של הרומנטיקן. אחד שכל בת תמימה מחשיבה אותו לחתיך של השכבה. נחשב פתוח ורגיש.
הערות: למרות המראה החיצוני, הוא לא מהאנשים שכל יומיים מחליפים חברה. הוא מחפש קשר כנה ולא תפוס תמיד, מה שהופך אותו ליותר נחשק בצורה בלתי רצונית. אמר תמיד שהוא מחפש את האחת, ונלחץ מאוד(למרות שהוא לא מראה את זה) כשהבין שיש לו שבוע למצוא אותה.

נערך לאחרונה על-ידי Elof בתאריך Fri Jan 02, 2009 7:49 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

מספר הודעות : 918

הודעהנושא: Re: One week כי צריך עוד שירשור לא?   One week כי צריך עוד שירשור לא? Icon_minitimeFri Jan 02, 2009 12:16 am

שם: דניאל סטיבנסון P:
תיאור: שיער בלונדיני בהיר וארוך, עיניים כחולות- כסופות מלוכסנות, רזה מאוד (מדיי אפילו) וטיפה גבוהה.
אופי: יהירה, פארטי גירל, היא עשירה אז היא גם ממש מפונקת. היא רגילה לקבל את מה שהיא רוצה, ועכשיו. היא לא מאוד חושבת אל העתיק, אבל כשהיא מגלה שלא נשאר לה הרבה עתיד, היא מתחרטת. היא פתאום תופסת את עצמה ומנסה לשנות את דרכיה כמה שיותר,בלי שיהיה לה אכפת שזה כבר מאוחר מדיי.
הערות: היא דוגמנית בסוכנות הדוגמניות של הדוד שלה, אז הפנים שלה דיי מוכרות. היא רגילה לכך שמרעיפיםעליה אהבה מכל הכיוונים, ופתאום כולם עסוקים בסוף העולם.
כשדניאל מגלה שסוף העולם מתקרב היא נכנסת לפאניקה, ואז מחליטה שהגיע הזמן לחגוג עד הסוף, לא לישון בכלל מעבר לשנות יופי ולבזבז כמה שיותר על תענוגות. ואז מגיעים רגשות החרטה. היא פתאום מגלה שאין שום תכלית אמיתית בחייה, ומשם נזרום P:
חזרה למעלה Go down
https://shmulik.forumisrael.net
מורג D=
משרשרן
משרשרן

מספר הודעות : 638

הודעהנושא: Re: One week כי צריך עוד שירשור לא?   One week כי צריך עוד שירשור לא? Icon_minitimeFri Jan 02, 2009 12:15 pm

mia_jen כתב:
שם: דניאל סטיבנסון P:
תיאור: שיער בלונדיני בהיר וארוך, עיניים כחולות- כסופות מלוכסנות, רזה מאוד (מדיי אפילו) וטיפה גבוהה.
אופי: יהירה, פארטי גירל, היא עשירה אז היא גם ממש מפונקת. היא רגילה לקבל את מה שהיא רוצה, ועכשיו. היא לא מאוד חושבת אל העתיק, אבל כשהיא מגלה שלא נשאר לה הרבה עתיד, היא מתחרטת. היא פתאום תופסת את עצמה ומנסה לשנות את דרכיה כמה שיותר,בלי שיהיה לה אכפת שזה כבר מאוחר מדיי.
הערות: היא דוגמנית בסוכנות הדוגמניות של הדוד שלה, אז הפנים שלה דיי מוכרות. היא רגילה לכך שמרעיפיםעליה אהבה מכל הכיוונים, ופתאום כולם עסוקים בסוף העולם.
כשדניאל מגלה שסוף העולם מתקרב היא נכנסת לפאניקה, ואז מחליטה שהגיע הזמן לחגוג עד הסוף, לא לישון בכלל מעבר לשנות יופי ולבזבז כמה שיותר על תענוגות. ואז מגיעים רגשות החרטה. היא פתאום מגלה שאין שום תכלית אמיתית בחייה, ומשם נזרום P:
אחלה שם P=
ויש לי את ההרגשה שדניאל תהיה היריבה שלי, עם הפוזה הנוצצת המפוארת ומראה הלכה ^^
אבל בסוף נסתדר או משהו(או שלא??? בואי ננסה להרוג אחת את השנייה D=)
חזרה למעלה Go down

One week כי צריך עוד שירשור לא?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» One Week- השרשור