שמוליק
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שמוליק

השרשור המחודש והגאוני ליצורים קשיי יום - בהנהלה טובה יותר P:

אינדקסLatest imagesהרשםהתחבר

אשכול ההרשמה =]

Go down 
5 posters
מחברהודעה
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

מספר הודעות : 918

אשכול ההרשמה =] Empty
הודעהנושא: אשכול ההרשמה =]   אשכול ההרשמה =] Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 7:43 pm

בפנימייה אי שם בנגב הצחיח, לומדים תלמידים מחוננים במסגרת לימודית ייחודית המאפשרת להם להרחיב את התחום בו הם מחוננים בו בעיקר, ולומדים במשותף שעתיים ביום כדי לגבש את התלמידים. בכל שכבה כיתה אחת ובה עשרים תלמידים. הפנימייה כוללת תלמידים בכיתות א'-י"ב, ואף נותנת לתלמידים מצטיינים במיוחד לתפקד כאחראי כיתות שנה לאחר סיום בית הספר ובכך לדחות את השירות הצבאי. אחראי הכיתות מוצמדים
את השירות הצבאי. אחראי הכיתות מוצמדים לתלמידים שקשה להם להיקלט, באים ממצב קשה בבית או לכאלו שבעייתים במיוחד.
התלמידים בבית הספר זוכים לתמיכה כלכלית נרחבת, מאחר ובית הספר כמעט בחינם, וזוכים להרחבת הידע שלהם בתחום מסוים. תלמידים עד כיתה ח' ילמדו את החומר הלימוד הרגיל בקצב מוגבר עם הרחבה של שלושה מקצועות מסוימים(שניתן לשנות אותם בכל שנה), ומכיתה ט' והלאה ילמדו מקצוע אחד בלבד, לאחר שסיימו את חומר הלימוד הרגיל של משרד החינוך. מקצוע יחיד זה יהיה מותאם ליכולותיהם, לתחום שבו הם מחוננים בעיקר, ולרצונותיהם. מקצוע זה יוכל לעזור להם בעתיד, וימקד אותם בתחום ספציפי אותו יפתחו לאחר השירות הצבאי במסגרות אחרות.

שדה הרשמה:
כולם למלא את כלללל הפרטים הבאים (לא חובה הערות) כדי שתוכלו להשתתף בשרשור עצמו =]

שם פרטי:
שם משפחה (שלא תשכחו! חח לא אמיתי, תובל, מזוייף):
כיתה:
תאריך לידה (כי יש לי אובססיה לפרטים הקטנים =]):
תכונה חזקה (רק אחת בובות שלי =]):
מגמה (שקשורה לתכונה החזקה שלכם):
שריטה (לא משו נדוש, תהיו מקוריים... אף אחד לא מושלם, ואם אתם גאונים במשו אתם צריכים להיות גם אדיוטיים במשהו אחר):
מראה:
אופי:
רקע לדמות (מאיפה היא באה, מה היא עשתה שם, איך היא מתקשרת עם אנשים, עם המשפחה שלה וכו וכו וכו):
הערות (כל מה שלא נכנס במקומות הקודמים):

אל תעתיקו את הדבר הזה עם הסוגריים, תעתיקו את זה, תמלאו ותשלחו בתגובה לאשכול הזה:
ציטוט :

שם פרטי:
שם משפחה:
כיתה:
תאריך לידה:
תכונה חזקה:
מגמה:
שריטה:
מראה:
אופי:
רקע לדמות:
הערות:

הדמויות בינתיים:
מורג-
ציטוט :
שם פרטי:מורג
שם משפחה:יחזקאל
כיתה:י'
תאריך לידה:22.5
תכונה חזקה:ניתוח מצבים(מגמה ביולוגיה)
שריטה:חכמה מרחוק, מטומטמת להפליא מקרוב ><
מראה:זאת אני, תראו תמונת תצוגה במסן.
אופי:בנאדם הפכפך "במקצת". לא סגורה על עצמה. כמעט תמיד צודקת(אם מבחירה או לא מבחירה, זה תמיד קורה). נלחצת בקלות, אבל מודעת למצב כל הזמן. לעיתים קופצת ממצב של דיכאון טוטאלי לשמחת חיים ולהפך. יכולה להיראות כאדם פתוח מאוד, אבל בעצם מחביאה את עצמה בתוך בועת זכוכית שחורה. האנשים הקרובים לה חשובים לה הרבה יותר מעצמה.
רקע לדמות:באה ממקום מבוסס, לעיתים מושווית ל"טחונה" בגללו. לא מחוננת במיוחד, אבל הצליחה איכשהו להיכנס לפנימייה. היא חכמה יחסית לשאר האוכלוסייה, אבל לא ברמה של מחוננות, ועם זאת, היכולת שלה לנתח מצבים בדיוק כמעט מוחלט וברמה גבוהה בהרבה מהממוצע עזר לה להיכנס. יש לה כמה סודות גדולים מהעבר שאותם היא משתדלת להסתיר. רק האנשים הקרובים לה יודעים שהם קיימים, אך לא יודעים מה הם.
הערות:אני, עם כל הטמטום שיכול להיות לי =]

דניאל:
ציטוט :
שם פרטי:אמילי (חח זה היה דניאל אבל אז החלטתי שאמילי יותר מתאים)
שם משפחה:שאנל (אי אפשר שלא?!)
כיתה: י'
תאריך לידה:15.4 (לא האמיתי שלי P
תכונה חזקה: חהחהחה (קרדיט קודמכל למורג) אסור לכם להעתיק או לעשות משו דומה! יש רק אחת כזאת כי אחרת זה הורס את הקטע של הדמות.
היא מדיום. אף אחד לא מאמין לה, אז כולם חושבים שהיא סתם סתומה והתקבלה לבצפר הזה בטעות, ושכל מה שהיא אומרת זה במקרה נכון.
היא מסוגלת לחזות את העתיד במן הבזקים מוזרים, לראות את העבר של מישהו בעיני רוחה רק מלגעת בזרוע... עוד אלמנטים של מדיום (במחווה לאסי וגורי XDDDDDD).
מגמה: מוסיקה
שריטה:היא קרה לאנשים באופן מטורף, לא בנאדם חברותי בכלל.
מראה:שיער שחור חלק, ארוך ומבריק. עיניים אפורות מלאות בסודות אפלים (מוחעחעחע), חודרות במבט יחיד. היא דיי נמוכה ותמיד מסתובבת עם בגדים בצבעים כהים.
אופי: קרה, כמו שאמרתי. שונאת כשכולם לועגים לה ושאף אחד לא מאמין לה. היא חסרת טאקט משו, וחושבת שהיא טובה יותר מכולם, שרק חושבים שבגלל שהיא ניחנה בכשרון יוצא דופן שאין שני לו (!!!), היא וודאי ממציאה אותו. לא מעריכה כמעט שום דבר, ומופתעת כשפונים אליה. אחרי שיש לה חזיון היא כמעט ולא משתפת אף אחד בו, נמנעת מלהתערב, שיסתדרו בעצמם. אדישה.
רקע לדמות: אמילי גדלה בתור ילדה מלאת שחוק ואושר, וכשהחלו החזיונות והיא שיתפה את כולם בהתלהבות, הם צחקו לה ולעגו לה. עם השנים התברר שהאדם היחיד שהאמין לה הוא אביה, והחליט לשלוח אותה לבית הספר הזה. היה קשה לקבלה לבית הספר. היא נבאה את מותה של אשת המנהל בתאונת דרכים באותו הלילה, ולאחר שגילה המנהל כי אשתו עברה תאונת דרכים מסוכנת, התפטר מתפקידו וביקש לקבל את הילדה המוזרה שהחליטה לגרום לאשתו למות, רק שיעזבו את משפחתו במנוחה. זו השנה הראשונה שלה בבית הספר, ואמילי נחשבת כמביאה מזל רע.
הערות: נא להתייחס בהתאם =]
אה כן והיא משמעה קול רק תוךכדי פריטה על גיטרה אקוסטית יפהפייה שהיא סוחבת לכל משום =]

שגיא:
ציטוט :
שם פרטי: שגיא
שם משפחה: אריה
כיתה: י
תאריך לידה: 10.4
תכונה חזקה: פסיכולוגיה
שריטה: מתעצבן שנוגעים ברכוש שלו ובמיוחד במשהו פרטי
מראה: שיער שחור, עיניים חום-דבש, גוף חטוב, שזוף וגבוהה
אופי: אוהב לעשות שטויות ולהסתבך, לא אוהב ילדים שטוטיים ותינוקיים, אוהב לעזור לחבריו ותמיד תמיד נשאר לצד חבריו בכל מצד. אוהב לתופף ויש לו מערכת תופים משלו.
רקע לדמות: הוריו של שגיאנהרגו בתאונת דרכים טראגית שממנה היחד ששרד היה שגיא. סבתו וסבא שלו גידלו אותו במשך השני והוא היה ממש מחובר וקשור מאוד לסבו. בערך בגיל 9 סבו נפטר מזקנה ושגיא נכנס לדיכאון עמוק. הוא לא יצא מזה עד היום ואם מביטים לו ישר בעיניים אפשר לראות את העצב שיש בעיניים שלו ועד כמה שהוא עצוב כל כך ולא יתגבר על מות סבו בחיים.
הוא תמיד תמיד נושא איתו שרשרת שעליה יש תמונה ש לסבו על צווארו ולא מוריד אותה בחיים מצווארו.
סבתו המשיכה לגדלו וניסתה לעשות ולתת בשבילו הכל אך כמובן שלא יכלה להחליף את סבו שהיה כמו אביו.
כיום הוא לומד בבצפר למחוננים ואל לומד בכלל למבחנים אך תמיד מצליח לעבור אותם כי מספיק לו רק להקשיב בשיעורים. בשעות הפנאי כדי לשכוח מכל הצרות שלו הוא מנגם על תופים, הוא מתופף מקצועי והיה לוקח שיעורי תיוף עם מורה שמנגן בלהקה.
התופים זה בעצם הדבר היחיד שהוא יכול לברוח אליהם כאשר הוא נזכר בסבו או שהוא עצוב בגלל משהו מסויים.
הערות: ש לי את המערכת תופים בפנימיה.

אור:
ציטוט :
שם פרטי: תו. הכינוי קרח דבק בו לאור התנהגותו
שם משפחה:לא ידוע
תאריך לידה:18.12(למרות שאף אחד לא יודע את זה)
תכונה חזקה: תגובות חדות ומהירות. הרפלקסים המהירים והמחשבה החדה עוזרים לו להתמודד עם כל מצב. לעולם לא תתפוס אותו בהפתעה, חוש שישי הגורם לו להיות מודע בצורה בלתי סבירה לסובב אותו ולהגיב בהתאם במהירות האפשרית.
שריטה:אנטיפאט חסר תקנה, לא נותן לאף אחד להתקרב אליו או לדעת עליו פרטים.
מראה:שיער חום קצר יחסית(לא גלח!) ועיניים סגולות כהות עמוקות. גבוה ורזה.
אופי:כנ"ל, אדם שמסתובב בדרך כלל רק עם עצמו, לא נותן לאף אדם להתקרב אליו. לעולם לא מראה את רגשותיו, קר ומסוגר לעולם החיצון.
רקע לדמות:ננטש ברחוב בגיל שמונה. שרד בזכות האינטואיציה בעולם התחתון. מסתיר את כל הפרטים על עברו, איש לא יודע מיהו ומהו. הגיע במקרה בדרכים לא ידועות לפנימיה ונשאר שם.
הערות: לא מחזיק ברשותו דבר מלבד תיקו האישי שנמצא איתו כל הזמן

קנת' ההומו:
ציטוט :
שם פרטי:אמה
שם משפחה: צ'יצ'ריו (וואוו אני גונב את כל השמות מאנשים שאני מכיר)
תאריך לידה : 17.12
תכונה חזקה :אני במגמת פילוסופיה סתם כי זה מגניב ^^
שריטה :פיצול אישיות עם צד אחד סדיסטי ורצחני וצד שני פציפיסט. אני גם רוצחת אנשים מדי פעם סתם כי זה כיף...
מראה:נמוכה כזאתי 1.55. שיער חום ארוך ומתולתל. עיניים כחולות ומטרידות מעט. בגדים שתי מידות גדולות מדי.
אופי: אישיות א': פסיכופטית, בעלת דחף רצחני להרוג כל בן אדם שהיא פוגשת. קרירה אדישה ולא אכפתית. אישיות ב': חברותית פתוחה, מאוד נחמדה, פסיכופטית קצת פחות מאישיות א' אבל עדיין קצת אקסצנטרית. מסתדרת טוב עם רוב האנשים. שתי האישאיות מודעות אחת לשנייה ומודעות למה שקורה בשמן שהשנייה בשליטה ד"א. שתי האישאיות די חכמות.
רקע לדמות : הייתה לה ילדות די נורמלית. סה"כ היא סתם הייתה נורמלית עד שהתחיל לה פיצול האישיות. האישיות הרצחנית התפתחה בשלב מאוחר יותר. ואז כשתלמידים החלו להעלם מבי"ס התחילו לחשוד בה עד ששמו אותה בב"ס לחולי נפש עד שהיא למדה לשלוט בערך על הדחפים הרצחניים שלה בערך. היא נגשה לבחינות קבלה בב"ס והצלחה לעבור אותם די בקלות. וזה הפעם הראשונה שלה מאז כיתה ג' בערך בב"ס רגיל בערך.
הערות : כן אני בן שמשחק דמות של בת. אני מוזר כזה XD

נערך לאחרונה על-ידי mia_jen בתאריך Wed Dec 31, 2008 7:00 pm, סך-הכל נערך 4 פעמים
חזרה למעלה Go down
https://shmulik.forumisrael.net
מורג D=
משרשרן
משרשרן

מספר הודעות : 638

אשכול ההרשמה =] Empty
הודעהנושא: Re: אשכול ההרשמה =]   אשכול ההרשמה =] Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 8:05 pm

שם פרטי:מורג
שם משפחה:יחזקאל
תאריך לידה:22.5
תכונה חזקה:ניתוח מצבים(מגמה ביולוגיה)
שריטה:חכמה מרחוק, מטומטמת להפליא מקרוב ><
מראה:זאת אני, תראו תמונת תצוגה במסן.
אופי:בנאדם הפכפך "במקצת". לא סגורה על עצמה. כמעט תמיד צודקת(אם מבחירה או לא מבחירה, זה תמיד קורה). נלחצת בקלות, אבל מודעת למצב כל הזמן. לעיתים קופצת ממצב של דיכאון טוטאלי לשמחת חיים ולהפך. יכולה להיראות כאדם פתוח מאוד, אבל בעצם מחביאה את עצמה בתוך בועת זכוכית שחורה. האנשים הקרובים לה חשובים לה הרבה יותר מעצמה.
רקע לדמות:באה ממקום מבוסס, לעיתים מושווית ל"טחונה" בגללו. לא מחוננת במיוחד, אבל הצליחה איכשהו להיכנס לפנימייה. היא חכמה יחסית לשאר האוכלוסייה, אבל לא ברמה של מחוננות, ועם זאת, היכולת שלה לנתח מצבים בדיוק כמעט מוחלט וברמה גבוהה בהרבה מהממוצע עזר לה להיכנס. יש לה כמה סודות גדולים מהעבר שאותם היא משתדלת להסתיר. רק האנשים הקרובים לה יודעים שהם קיימים, אך לא יודעים מה הם.
הערות:אני, עם כל הטמטום שיכול להיות לי =]

נערך לאחרונה על-ידי מורג D= בתאריך Wed Dec 31, 2008 6:40 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

אשכול ההרשמה =] Empty
הודעהנושא: Re: אשכול ההרשמה =]   אשכול ההרשמה =] Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 9:26 pm

תאריך לידה:15.4 (לא האמיתי שלי P:)
תכונה חזקה: חהחהחה (קרדיט קודמכל למורג) אסור לכם להעתיק או לעשות משו דומה! יש רק אחת כזאת כי אחרת זה הורס את הקטע של הדמות.
היא מדיום. אף אחד לא מאמין לה, אז כולם חושבים שהיא סתם סתומה והתקבלה לבצפר הזה בטעות, ושכל מה שהיא אומרת זה במקרה נכון.
היא מסוגלת לחזות את העתיד במן הבזקים מוזרים, לראות את העבר של מישהו בעיני רוחה רק מלגעת בזרוע... עוד אלמנטים של מדיום (במחווה לאסי וגורי XDDDDDD).
מראה:שיער שחור חלק, ארוך ומבריק. עיניים אפורות מלאות בסודות אפלים (מוחעחעחע), חודרות במבט יחיד. היא דיי נמוכה ותמיד מסתובבת עם בגדים בצבעים כהים.
אופי: קרה, כמו שאמרתי. שונאת כשכולם לועגים לה ושאף אחד לא מאמין לה. היא חסרת טאקט משו, וחושבת שהיא טובה יותר מכולם, שרק חושבים שבגלל שהיא ניחנה בכשרון יוצא דופן שאין שני לו (!!!), היא וודאי ממציאה אותו. לא מעריכה כמעט שום דבר, ומופתעת כשפונים אליה. אחרי שיש לה חזיון היא כמעט ולא משתפת אף אחד בו, נמנעת מלהתערב, שיסתדרו בעצמם. אדישה.
רקע לדמות: אמילי גדלה בתור ילדה מלאת שחוק ואושר, וכשהחלו החזיונות והיא שיתפה את כולם בהתלהבות, הם צחקו לה ולעגו לה. עם השנים התברר שהאדם היחיד שהאמין לה הוא אביה, והחליט לשלוח אותה לבית הספר הזה. היה קשה לקבלה לבית הספר. היא נבאה את מותה של אשת המנהל בתאונת דרכים באותו הלילה, ולאחר שגילה המנהל כי אשתו עברה תאונת דרכים מסוכנת, התפטר מתפקידו וביקש לקבל את הילדה המוזרה שהחליטה לגרום לאשתו למות, רק שיעזבו את משפחתו במנוחה. זו השנה הראשונה שלה בבית הספר, ואמילי נחשבת כמביאה מזל רע.
אה כן והיא משמעה קול רק תוךכדי פריטה על גיטרה אקוסטית יפהפייה שהיא סוחבת לכל משום =]
חזרה למעלה Go down
SaGi67
משרשר בינוני
משרשר בינוני

מספר הודעות : 170

אשכול ההרשמה =] Empty
הודעהנושא: Re: אשכול ההרשמה =]   אשכול ההרשמה =] Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 10:19 pm

שם פרטי: שגיא
שם משפחה: אריה
כיתה: י
תאריך לידה: 10.4
תכונה חזקה: פסיכולוגיה
שריטה: מתעצבן שנוגעים ברכוש שלו ובמיוחד במשהו פרטי
מראה: שיער שחור, עיניים חום-דבש, גוף חטוב, שזוף וגבוהה
אופי: אוהב לעשות שטויות ולהסתבך, לא אוהב ילדים שטוטיים ותינוקיים, אוהב לעזור לחבריו ותמיד תמיד נשאר לצד חבריו בכל מצד. אוהב לתופף ויש לו מערכת תופים משלו.
רקע לדמות: הוריו של שגיאנהרגו בתאונת דרכים טראגית שממנה היחד ששרד היה שגיא. סבתו וסבא שלו גידלו אותו במשך השני והוא היה ממש מחובר וקשור מאוד לסבו. בערך בגיל 9 סבו נפטר מזקנה ושגיא נכנס לדיכאון עמוק. הוא לא יצא מזה עד היום ואם מביטים לו ישר בעיניים אפשר לראות את העצב שיש בעיניים שלו ועד כמה שהוא עצוב כל כך ולא יתגבר על מות סבו בחיים.
הוא תמיד תמיד נושא איתו שרשרת שעליה יש תמונה ש לסבו על צווארו ולא מוריד אותה בחיים מצווארו.
סבתו המשיכה לגדלו וניסתה לעשות ולתת בשבילו הכל אך כמובן שלא יכלה להחליף את סבו שהיה כמו אביו.
כיום הוא לומד בבצפר למחוננים ואל לומד בכלל למבחנים אך תמיד מצליח לעבור אותם כי מספיק לו רק להקשיב בשיעורים. בשעות הפנאי כדי לשכוח מכל הצרות שלו הוא מנגם על תופים, הוא מתופף מקצועי והיה לוקח שיעורי תיוף עם מורה שמנגן בלהקה.
התופים זה בעצם הדבר היחיד שהוא יכול לברוח אליהם כאשר הוא נזכר בסבו או שהוא עצוב בגלל משהו מסויים.
הערות: ש לי את המערכת תופים בפנימיה.
חזרה למעלה Go down
מורג D=
משרשרן
משרשרן

אשכול ההרשמה =] Empty
הודעהנושא: Re: אשכול ההרשמה =]   אשכול ההרשמה =] Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 6:08 pm

mia_jen כתב:
תאריך לידה:15.4 (לא האמיתי שלי P:)

דני איזו מגמה את בדיוק???? Neutral
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

אשכול ההרשמה =] Empty
הודעהנושא: Re: אשכול ההרשמה =]   אשכול ההרשמה =] Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 9:23 pm

חח משו מפגר
לא ידעו איפה לשים אותי אז שמו אותי במוסיקה, הם מנסים להפוך אותי למקצועית =]
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

מספר הודעות : 637

אשכול ההרשמה =] Empty
הודעהנושא: Re: אשכול ההרשמה =]   אשכול ההרשמה =] Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 6:39 pm

תכונה חזקה: תגובות חדות ומהירות. הרפלקסים המהירים והמחשבה החדה עוזרים לו להתמודד עם כל מצב. לעולם לא תתפוס אותו בהפתעה, חוש שישי הגורם לו להיות מודע בצורה בלתי סבירה לסובב אותו ולהגיב בהתאם במהירות האפשרית.
אופי:כנ"ל, אדם שמסתובב בדרך כלל רק עם עצמו, לא נותן לאף אדם להתקרב אליו. לעולם לא מראה את רגשותיו, קר ומסוגר לעולם החיצון.
רקע לדמות:ננטש ברחוב בגיל שמונה. שרד בזכות האינטואיציה בעולם התחתון. מסתיר את כל הפרטים על עברו, איש לא יודע מיהו ומהו. הגיע במקרה בדרכים לא ידועות לפנימיה ונשאר שם.
חזרה למעלה Go down
מורג D=
משרשרן
משרשרן

אשכול ההרשמה =] Empty
הודעהנושא: Re: אשכול ההרשמה =]   אשכול ההרשמה =] Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 6:47 pm

Elof כתב:
יאיי!! נרשמת והצטרפת!!!
אבל תכתוב מגמה. דני צריכה להוסיף את זה לקריטריונים P=
חזרה למעלה Go down
mia_jen
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
mia_jen

אשכול ההרשמה =] Empty
הודעהנושא: Re: אשכול ההרשמה =]   אשכול ההרשמה =] Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 6:51 pm

הוספתי =]
חזרה למעלה Go down
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

מספר הודעות : 637

אשכול ההרשמה =] Empty
הודעהנושא: Re: אשכול ההרשמה =]   אשכול ההרשמה =] Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 6:54 pm

מוסיקה, שמיעה אבסולוטית ותגובות מהירות מאפרות לו לנגן כמעט כל יצירה. חוץ מהעובדה שהוא לא מצא שום דבר אחר להתעסק איתו. Smile
חזרה למעלה Go down
YKenneth
משרשר מתחיל
משרשר מתחיל
YKenneth

מספר הודעות : 17

אשכול ההרשמה =] Empty
הודעהנושא: Re: אשכול ההרשמה =]   אשכול ההרשמה =] Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 6:55 pm

שריטה :פיצול אישיות עם צד אחד סדיסטי ורצחני וצד שני פציפיסט. אני גם רוצחת אנשים מדי פעם סתם כי זה כיף...
מראה:נמוכה כזאתי 1.55. שיער חום ארוך ומתולתל. עיניים כחולות ומטרידות מעט. בגדים שתי מידות גדולות מדי.
אופי: אישיות א': פסיכופטית, בעלת דחף רצחני להרוג כל בן אדם שהיא פוגשת. קרירה אדישה ולא אכפתית. אישיות ב': חברותית פתוחה, מאוד נחמדה, פסיכופטית קצת פחות מאישיות א' אבל עדיין קצת אקסצנטרית. מסתדרת טוב עם רוב האנשים. שתי האישאיות מודעות אחת לשנייה ומודעות למה שקורה בשמן שהשנייה בשליטה ד"א. שתי האישאיות די חכמות.
רקע לדמות : הייתה לה ילדות די נורמלית. סה"כ היא סתם הייתה נורמלית עד שהתחיל לה פיצול האישיות. האישיות הרצחנית התפתחה בשלב מאוחר יותר. ואז כשתלמידים החלו להעלם מבי"ס התחילו לחשוד בה עד ששמו אותה בב"ס לחולי נפש עד שהיא למדה לשלוט בערך על הדחפים הרצחניים שלה בערך. היא נגשה לבחינות קבלה בב"ס והצלחה לעבור אותם די בקלות. וזה הפעם הראשונה שלה מאז כיתה ג' בערך בב"ס רגיל בערך.

ואני גם גיי!!!!!
[חח הכל בחיבה, קנת']
חזרה למעלה Go down
מורג D=
משרשרן
משרשרן

אשכול ההרשמה =] Empty
הודעהנושא: Re: אשכול ההרשמה =]   אשכול ההרשמה =] Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 6:56 pm

YKenneth כתב:
אוי, רק אתה מסוגל לפתוח דמות של בת משוגעת ולא להתייחס לזה...
המקרה אכן אבוד.
חזרה למעלה Go down
מורג D=
משרשרן
משרשרן

אשכול ההרשמה =] Empty
הודעהנושא: Re: אשכול ההרשמה =]   אשכול ההרשמה =] Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 9:52 pm

YKenneth כתב:

ואני גם גיי!!!!!
[חח הכל בחיבה, קנת']
אהבתי את העריכה XDDDDDDDDDDDDDD
אבל זה נכון. אתה מוזר. ואתה מטריד "לפעמים". בכלל אתה יצור P=
חזרה למעלה Go down

אשכול ההרשמה =]
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» אופל- אשכול ההרשמה