שמוליק
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שמוליק

השרשור המחודש והגאוני ליצורים קשיי יום - בהנהלה טובה יותר P:

אינדקסLatest imagesהרשםהתחבר

הישרדות עונה ראשונה (האיים הקאריביים)

Go down 
מחברהודעה
Elof
מנהל השרשורים
מנהל השרשורים
Elof

מספר הודעות : 637

הישרדות עונה ראשונה (האיים הקאריביים) Empty
הודעהנושא: הישרדות עונה ראשונה (האיים הקאריביים)   הישרדות עונה ראשונה (האיים הקאריביים) Icon_minitimeSat Oct 05, 2013 6:55 pm

פרק 1

ג'יימס (למצלמה): "אנחנו נמצאים כעת על ספינת הדייג הענקית 'קטלארי', ששטה במים המרהיבים של האוקיינוס האטלנטי. המים שמהווים בית גידול למאות מינים של חיים תת-מימיים, ולכמה מסוגי הכרישים המסוכנים ביותר בעולם. על האיים עצמם, גדלים עשרות זנים של צמחים שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר בעולם.
איתי על הספינה נמצאים 16 אמריקאים שחולקו מראש לשני שבטים, ועומדים לפני החוויה הגדולה ביותר של חייהם. במהלך העונה הם יאלצו להתמודד מול איתני הטבע של מרכז אמריקה: סופות חזקות, רוחות וגלים, ושמש קופחת. וגם להתמודד אחד עם השני. הם יהיו מוכרחים להסתגל או שהם יודחו מהשבט. זהו המבחן האולטימטיבי: 16 אמריקאים זרים לחלוטין זה לזה, מחויבים לפעול יחד כדי לבנות חברה חדשה תוך התמודדות מול איתני הטבע ואחד מול השני. 39 ימים, 16 אנשים, ורק אחד, השורד האחרון."
(שיר פתיחה)

ג'יימס (למצלמה): המתמודדים שלנו חושבים שיצאנו למסע צילומים בלב ים ועל איים כפרומו לעונה. מה שהם לא יודעים - זה שההרפתקה של חייהם עומדת להתחיל ממש בעוד מספר דקות."
(מגיח מבטן הספינה על הסיפון אל 16 המתמודדים שיושבים ומדברים על הסיפון במקומות שונים)
ג'יימס (למתמודדים): "כל המתמודדים, הקשבה אליי. המשחק מתחיל ממש עכשיו" (קריאות תדהמה מחלק מהמתמודדים) "מהרגע שאתן את האות, יש לכם 5 דקות בלבד לתפוס כל מה שאתם יכולים ולקפוץ למים. אין לכם טעם לחפש את התיקים שלכם, הם נעולים בתא המטען. יהיו לרשותכם הבגדים שעליכם, וכל מה שתצליחו לשים עליו את היד בחמש הדקות הקרובות. הישרדות - מתחילה עכשיו.

המולה כללית מתחילה על הספינה. אנשים רצים לכל כיוון ומחפשים ציוד רלוונטי. ג'יימי קולט כלוב עם זוג תרנגולות עומד על קצה החרטום ופותח בריצה לכיוונו. ליאו קולט את הכלוב שתי שניות אחריו ופותח בריצה אחריו. משיג אותו בשנייה האחרונה, תופס את הכלוב ועף עם התנופה אל המים יחד עם הכלוב.
אנשים מהשבטים השונים רבים על גבי הספינה על ציוד בסיסי דוגמת מיכלי מים, חבלים, סיר ואת חפירה, בזמן שלוק וקייטי, והלן ואריק דוחפים כל זוג את הרפסודה של השבט שלו אל המים.
בתום חמש הדקות, כלל המתמודדים היו במים, בשלבים שונים של הגעה והבאת הציוד אל עבר הרפסודה הצוותית.
ג'יימס משליך משוט שמחובר לקופסא אל עבר הרפסודה של שבט קטאו ושבט אוקורו "בקופסא יש מפה אל האי שלכם. אנחנו נתראה בקרוב"
השבטים שטים כל שבט אל האי שלו.

שבט אוקורו: יום 1

כשהמתמודדים יורדים לבסוף מהרפסודה אל שפת האי שלהם הבנות רוקדות בשמחה על החוף ומהר מאוד גם הבנים נדבקים בשמחה. אחרי שההתלהבות נרגעת כולם עוברים ומציגים עצמם אחד לשני.
לוק: "טוב, חבל על הזמן שאנחנו מבזבזים פה על החוף. יש הרבה דברים לעשות. בואו נתחלק לצוותים ונתחיל לעבוד."
ג'יימי: "מה, אין איזה משחק היכרות קודם?"
ג'רלד: "יש פה כמה אנשים שהייתי רוצה להכיר מקרוב יותר..."
(שתיקה מביכה)
רייצ'ל: "קדימה, קדימה, בואו ניגש לעבודה. ככה נוכל להמשיך להכיר מסביב למדורה בערב! מי בא איתי לאסוף קרשים?"
ריצ'רד: "אני אבוא"
סמנת'ה: "למישהו יש מושג איך לבנות מחנה טוב?"
לוק (אחרי רגע של שתיקה): "אני מניח שלי, למרות שהמחנות שאני רגיל לבנות היו מצויידים קצת יותר... מי נשאר לעזור לי בבנייה?"
ג'יימי וסמנת'ה במקביל: "אני"
ליילה: "אני אביא לכם דברים שאתם צריכים, סכך ודברים כאלה"
קייטי: "אני אתאפס על הציוד שיש לנו.
ג'רלד: "אני אסתובב באי... אולי אני אמצא מים, או אוכל"
לוק (מחייך בשביעות רצון): "אז יאללה, לעבודה.

קטאו יום 1

אנה: "הגענווו!!"
לאורה: "ווהו! קטאו!"
מקס: " וואו, איזה אי משוגע. הולך להיות אדיר חברים"
(סבב לחיצות ידיים והיכרויות)
אריק: "לא חסר לנו מישהו? אנחנו אמורים להיות שמונה..."
לאורה: "איפה ליאו?"
מקס: "אוי אלוהים, תראו, הוא שם!" (מצביע על עץ קוקוס גבוה)
ליאו מגיע לצמרת הקוקוס ומתחיל להפיל קוקוסים בבעיטות. לבסוף מחליק למטה.
ליאו: "שיהיה בתיאבון חברה" (פותח את הקוקוסים במהירות עם מצ'טה)
אנה: "ממש מוגלי הילד הזה..."
הלן: "לחיי קטאו!"
כולם: "לחיים!"
(למשך זמן ארוך כולם שותים מהקוקוסים וצוחקים יחד)
אריק: "אנחנו לא אמורים לעשות דברים כאלה של הישרדות?"
לאורה: "מזתומרת?"
הלן: "לבנות מחנה, לנסות להדליק אש..."
מקס: "כן, נשמע הגיוני... מישהו יודע להכין מחנה?"
ארנולד: "אני יכול לבנות משהו ילדודס..."

(בשני המחנות השבטים בונים את המחנה ומתרוצצים באי. אחרי כמה זמן רואים דייגים מקומיים בסירה קטנה. הדייגים מתקרבים לחוף ומביאים למתמודדים עטפה. המתמודדים מודים להם וקוראים סימולטנית)

" חשבתם לנוח כשתגיעו לחוף,
אין מה לנוח זה עוד לא הסוף
מצורפת מפה שתוביל למקום
בו תילחמו באחר מהיום
למנצח תהיה להבה לעתיד
וכבר הערב יכבה לו לפיד "

לאורה: "משימה כבר היום??"
מקס: "זה פשוט אומר שאנחנו חייבים לנצח ח'ברה"
ליאו: "לוקחים אותם בהליכה"

(שני השבטים יוצאים לעבר המשימה)

ג'יימס: "שבט קטאו. שבט אוקורו"
(השבטים נכנסים)
ג'יימס: "אנה, איך המצב בשבט שלכם?"
אנה: "אנחנו במצב טוב, המורל בשמיים ואנחנו בטוחים שננצח"
ג'יימס: " מה אתכם ריצ'ארד?"
ריצ'ארד: "שמע, אנחנו במצב ממש טוב, המחנה כבר כמעט מוכן, רק חסרה ארוחת ערב טובה בשביל לפתוח את היום הראשון"
ג'יימס: "אם ככה אתם רק צריכים לנצח. אתם מתמודדים היום על אש, בצורה של פלינט, ועל חסינות. השבט המפסיד מקבל פגישה איתי במועצת השבט עוד הלילה. שווה להתמודד בשבילו?"
מתמודדים: "כן!"
ג'יימס: "המשימה שלכם היא כזו. בקו הפתיחה, מחכה לכל אחד מהצוותים קערת מתכת, פלינט, וחומר בערה: קרשים, זרדים, וקליפות קוקוסים. המטרה שלכם היא להדליק אש בעקרת הברזל, לרוץ איתה לאורך החוף, מעל שלוש תעלות מים ארוכות על גבי קורות עץ, ובמעלה הסולם. כאשר חלות עליכם ההגבלות הבאות: אסור לכם לגעת בחברי השבט השני, או בקורה שעליה הולך אדם מתמודד אחר. אסור לאותו מתמודד לעבור עם האש בידיים יותר מקורה אחת, ואסור ששני אנשים יילכו במקביל על אותה הקורה. שבט שהאש שלו כבתה מכל סיבה שהיא, יאלץ לחזור לנקודת ההתחלה ולהדליק אותה מחדש. השבט הראשון שיטפס במעלה הסולם וידליק את הלפיד של השבט שלו, ייזכה בחסינות ובפלינט. מתמודדים מוכנים? קדימה!"
המתמודדים רצים לעבר נקודות הפתיחה שלהם כאשר מי שמתעסק באש בשני הצדדים הם לוק לשבט אוקורו, וליאו וארנולד לשבט קטאו.
ארנולד מצליח להדליק ניצוץ! ומהר מאוד יש לאוקורו אש רצינית
לוק מצליח להדליק! עכשיו הוא מטפח את הלהבה שלו! שאר חברי השבטים נערכים באזור התעלות הראשונות, כמה מתמודדים מכל צד.
ליאו יוצא לדרך! הוא רץ במהירות ומסוכך על האש עם הזרוע הימנית. עוקף את ריצ'ארד וליילה שמנסים לכבות לו את האש באמצעות חול כאילו הם לא שם! הוא על הקורה ותוך שלושה דילוגים יוצא מטווח ההשפרצה של ג'יימי. ג'יימי לא נראה מרוצה מזה במיוחד...
לוק יוצא לדרך! הוא מנסה לצמצם את הפער על ליאו אבל הבחור פשוט טס על הקורה!
ליאו מתקרב לצד הנגדי של התעלה הראשונה ונתקל במחסום חדש. ג'רלד מטיח בו כדורי בוץ בכל הכוח ולרגע נראה שהוא מאבד משיווי המשקל... אבל הוא מצליח להתייצב ומזנק אל החוף.
עכשיו לוק צריך להתמודד עם כדורי הבוץ. אנה ומקס מחכים את הטקטיקה של ג'רלד. ללוק זה לא מפריע בכלל...
ליאו מעביר את הלהבה למקסי, שמוסיף אליה זוג קרשים שלקח מנקודת ההתחלה! יופי של אסטרטגיה. מקסי פותח בספרינט משלו ומשאיר את ליאו נגד לוק, שממשיך לחטוף כדורי בוץ במלוא המרץ.
או! כדור בוץ ישר לפנים של לוק. אבל שום דבר לא מזיז לבחור הזה, שמעביר את הלפיד של שבט אוקורו לסמנת'ה שמצמצמת את הפער לאט לאט על מקס.
עכשיו שני השבטים על הקורה, המצב צמוד למדי כשסמנת'ה ומקס הולכים לאיטם על הקורה. אין שום זכר למהירות של ליאו ולוק. השניים האלה כבר הולכים על לאט ובטוח..
מקסי מאבד לרגע שיווי משקל, שבט אוקורו יוצא מגדרו עם כדורי הבוץ כדי להפיל אותו סופית... ו... כדור מתוזמן הייטב של לוק מפיל אותו סופית! האם זה הסוף של טקאו? לא! הוא הצליח להשאיר את הקערה על הקורה!
עכשיו הלן הולכת בזהירות על הקורה. האם היא תספיק להגיע לפני שהאש תכבה? אוקורו מנסים לפגוע בקערה עם כדורי הבוץ שלהם ללא הצלחה... קדימה טקאו, אתם מאבדים זמן יקר!
הלן חוסמת בגופה שני כדורי בוץ! היא פשוט מעיפה אותם תוך כדי הליכה כאילו אלה היו זבובים... והיא ממשיכה עם הקערה על הקורה!
בינתיים סמנת'ה יורדת אל החוף בשביל אוקורו. היא מעבירה את הקערה לג'יימי, שרץ בטירוף אל עבר הקורה האחרונה. בדרכו עומדים רק קלרה ואריק! אריק הולך על טקטיקה של להפריע לג'יימי, והוא מכוון חול ישר לעיניים שלו ולא ללהבה. קלרה ממשיכה להכין ארסנל של כדורי בוץ כאילו ג'יימי בכלל לא שם.
הלן יורדת מהקורה! היא מתחילה לרוץ לכיוון הקורה השלישית בזמן שמקסי רץ על הקורה השנייה מאחוריה. כנראה שהוא עתיד להיות הרץ האחרון של טקאו!
ג'יימי על הקורה השלישית והאחרונה! הולך לאט ובזהירות, מנסה להתאושש ממכת החול של ריצ'ארד... הוא יודע שיותא מדי מונח על כף המאזניים.
קלרה וריצ'ארד ממטירים כדורי בוץ על ג'יימי. נראה שהטקטיקה של קלרה משתלמת. ג'יימי זז לאט מתמיד...
מקס לוקח את הלפיד מהלן! הוא גומע בריצה את המטרים האחרונים לקורה השלישית, ועוקף את רייצ'ל וקייטי שמנסות להפריע.
הכל מסתכם בזה... מקסי וג'יימי, שניהם הולכים בזהירות על הקורה שלהם... תחת מטר של כדורי בוץ. לג'יימי יש פור גדול, אבל הוא הולך לאט תחת מטח הבוץ של קלרה וריצ'ארד... האם מקס יצליח לצמצם?...
ג'יימי יורד מהקורה! הוא רץ אל עבר המגדל! עכשיו השאלה היא רק האם האש שלו מספיק חזקה כדי להבעיר את הלפיד.... והיא כן! אוקורו זוכה בחסינות הראשונה!!!

(צהלות שמחה, השבטים מתכנסים להתחלה)

ג'יימס : "שבט אוקורו. זה שלכם" (מוסר פלינט לג'יימי)
ג'יימס: "שבט טקאו, אין לי שום דבר בשבילכם. קחו את הדברים וחזרו למחנה. אנחנו נתראה הערב במועצת השבט."
ג'יימס: "הייתי ממליץ לכולכם להשלים את המחנה שלכם לפני הלילה. לפי התחזית הולכת להיות סערה..."
חזרה למעלה Go down

הישרדות עונה ראשונה (האיים הקאריביים)
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» הישרדות עונה 1 - דף ניהול ידע